OXXO Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

OXXO, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır. 2017 yılı personel alım ilanını yayınlayan firma başta İstanbul, Ankara, Bursa ve Eskişehir olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacak.

Tekstil,Giyim,Mağazacılık (Tekstil),Perakende sektörlerinde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu olmaları gerekiyor. İlana dair tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

ALINACAK PERSONEL:

Kalite Güvence Teknikeri, Baskı Nakış Sorumlusu, Sosyal Medya Uzmanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Buyer, Kreatif Departman Asistanı, Genel Muhasebe Elemanı, İçerik Editörü, Kumaş Satınalma Sorumlusu, İhracat Müşteri Temsilcisi, Lojistik Depo Müdürü, Modelist, Moda Tasarımcısı, Satış Danışmanı, Muhasebe Uzmanı, Tekstil Mühendisi, Part Time Satış Danışmanı pozisyonlarında personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Deneyimli veya deneyimsiz olmak, Mağazalarımızın  hareketli ve neşeli çalışma ortamında, dinamizmi ile  müşteri  mutluluğumuzu arttırmayı hedefleyen, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, 18 – 24 Yaşları arasında, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

OXXO Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/oxxo-is-ilanlari-c2149-p12617/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir