Opel En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

OPEL Otomotiv, 2017 yılı Mart ayı itibariyle personel alım ilanını yayınladı. Personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların pozisyonlarında göre belirlenen şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Otomotiv ve Oto Yetkili Satıcıları sektörlerinde çalışmalarını sürdüren Opel Otomotiv, personel alımları İstanbul ve Gebze’den yapılacaktır. İlana dair tüm detaylar şöyle;

ALINACAK PERSONEL:

Oto Trim Elemanları, Hasar Danışmanı, Oto Mekanik Teknisyeni, Kaporta Elemanları, Mekanik Servis Danışmanı, Satış Danışmanı pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Huzurlu bir ortam çalışıp bu ortamı devam ettirebilecek, En az 2 yıl, sektör bağımsız satış deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen sürücü belgesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, İletişimi, insan ilişkileri, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

OPEL Otomotiv Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/opel-atm-plaza-is-ilanlari?firma=12793&frm=2348 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir