Onur Air Personel ve Stajyer Alımı Yapacak

16 Ağustos 2016 Salı, 09:50
Onur Air Personel ve Stajyer Alımı Yapacak

Onur Air Taşımacılık, bünyesinde istihdam etmek üzere satjyer ve personel alımlarına devam ediyor.Onur Air Taşımacılık AŞ, hava taşımacılığı sektöründe kendini kanıtlamış kurumlardan biri olarak yoluna devam ediyor. 


Onur Air, personel alımları ile müşterilerine verdiği kaliteli hizmeti en üst seviyelere çıkarmayı amaçlıyor. Kurumun şu anda 5 adet açık pozisyonu görünüyor. Onur Air, personel alımları hakkındaki tüm bilgileri çeşitli kariyer sitelerinde ilan şeklinde yayımladı. 

Onu Air, personellerini vardiyalı olarak çalıştırmakta olup, genel mesai saati 08.00 – 17.30 olarak belirlendi. Kurum, personellerine servis yemek gibi sosyal haklar vermekle beraber karşıladığı diğer hakları saklı tutuyor. Onur Air, 1992’den bu yana faaliyet gösterip, personel alımlarına dönem dönem devam etmektedir. İşte açık pozisyonlar;
*Stajyer İstanbul(Avr.)
*Muhasebe Görevlisi İstanbul(Avr.)
*Takımhane Teknisyeni İstanbul(Avr.)
*Satış Arttırma Uzmanı İstanbul(Avr.)
*Kabin Hizmetleri İdari İşler Görevlisi (Antalya)

Tüm personel alım ilanları için www.isbilgisi.com sitemizi takip etmeye devam ediniz. Bizleri İş Bilgisi adı ile Facebook’tan da takip edebilirsiniz. Onur Air, Personel ve Stajyer Alımı detayları, başvuru şartlarını görmek için ve başvuru yapmak için lütfen alttaki bağlantıya erişiniz.

http://www.kariyer.net/onur-air-tasimacilik-a-s-is-ilanlari-c8612-p33490/#tblFirmaIlanlari


Yorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.