Migros Türkiye Geneli Personel Alımı

26 Ağustos 2015 Çarşamba, 00:08
Migros Türkiye Geneli Personel Alımı

Migros türkiye geneli personel alımı yapacak

Ülkemizdeki dev marketlerden birisi olan Migros 2015 yılında birçok kişiyi iş sahibi yapmıştır. Sadece büyük şehirlerde değil artık küçük şehirlerde bile şube açan Migros kendisini daha da büyütmeye devam ediyor. Aldığı binlerce kişinin yanına yeni ilanlar açan Migros tüm Türkiye genelinde alımlarına devam edecek. Özellikle birçok farklı meslek grubunda alım yapacak olan marketler zinciri bu alımlarını da profesyonel şirketler ile yapmaktadır.

Migros Türkiye geneli personel alımı kaç kişi ile yapılacak diye baktığımız zaman, şirket herhangi bir sayı vermemiştir. Kapasitesinin en üst seviyesinden alım yapacak olan Migros alımlarına da son hız devam edecektir. Birden fazla reyona alım yapmayı planlayan Migros firması bu alımlar ile birçok kişiye istihdam sağlayacaktır.

Migros Türkiye geneli personel alımı hangi pozisyonlar için verildi bakacak olursak, karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– SEZONLUK KASİYER,
– SEZONLUK TEZGAHTAR,
– SEZONLUK ŞARKÜTÖR,
– SEZONLUK MEYVE SEBZE TEZGAHTARI,
– SEZONLUK KASAP.

Migros Türkiye geneli personel alımını bunlarla yapacak olurken, bunlar haricinde de elbette birçok ilan bulunmaktadır. Şuanda acil olarak bu pozisyonlara ihtiyaç duymakta olan Migros firması bu pozisyonlara önceliğini vermiş durumdadır. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlara başvuruda bulunmak ve bilgi almak isteyenler ise aşağıda yer alan link adreslerini kullanabilirler.

KASİYER: http://www.yenibiris.com/migros-ticaret-as/turkiye-geneli-sezonluk-kasiyer-is-ilani/598331

TEZGAHTAR: http://www.yenibiris.com/migros-ticaret-as/turkiye-geneli-sezonluk-tezgahtar-is-ilani/598328

ŞARKÜTÖR: http://www.yenibiris.com/migros-ticaret-as/turkiye-geneli-sezonluk-sarkutor-is-ilani/598326

MEYVE SEBZE TEZGAHTARI: http://www.yenibiris.com/migros-ticaret-as/turkiye-geneli-sezonluk-meyve-sebze-tezgahtari-is-ilani/598325

KASAP: http://www.yenibiris.com/migros-ticaret-as/turkiye-geneli-sezonluk-kasap-is-ilani/598322Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.