Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015

25 Haziran 2015 Perşembe, 18:20
Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015

Memorial Personel Alımları

Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin en büyük sağlık gruplarından olan Memorial Antalya ve İstanbul başa olmak üzere birçok ilde hizmet vermektedir. 2015 yılının ikinci yarısında birçok kişiyi işe alacak olan Memorial alımlar için ilanlar vermeye devam ediyor. İnternet sitelerine birçok ilan vermiş olan Memorial bunları sürekli güncellemekte ve yenilerini eklemektedir.

Memorial personel alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi için verilecek bilemiyoruz ancak; şuan için internete verilmiş olan hali hazırda yaklaşık 120 adet ilan bulunmaktadır. Bunları her gün düzenli bir şekilde güncelleyen ve yenilerini ekleyen Memorial Hastaneler Grubu en kaliteli kişileri işe almak için çalışmaktadır.

Memorial personel alımı iş ilanları 2015 de nasıl olacak diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan ilanlara bakabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

– KAT HEKİMİ,
– YÖNETİM HEMŞİRESİ,
– MİMAR,
– ECZANE TEKNİSYENİ,
– CALL CENTER ELEMANI,
– HASTA DANIŞMANI,
– İNŞAAT TEKNİKERİ,
– EBE,
– ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI,
– DAHİLİYE UZMANI,
– HASTA BAKIM GÖREVLİSİ,
– ALIM SATIM UZMANI.

Memorial personel alımı iş ilanları 2015 de bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de yüzlerce ilan bulunmaktadır. Alımı geniş bir grup olan Memorial alımlarına devam edebilmek adına her gün güncel ilanlar eklemektedir. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlara başvurmak ve diğer ilanları görmek isterseniz, aşağıda vermiş olduğumuz link adresini kullanabilir ve çok daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/memorial-saglik-grubu-is-ilanlari-c2096-p12034/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.