Medical Park Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

23 Mayıs 2015 Cumartesi, 22:58

Medical Park Personel Eleman AlımlarıMedical Park Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin birçok noktasında hastaneleri bulunan Medical Park Hastaneleri Türkiye çapında alım yapmaya devam ediyor. Ülkenin birçok noktasında alım yapacak olan firma öncelikli olarak profesyonel ve işini doğru bir şekilde yapan kişileri dikkate almaktadır. Bu sebepten dolayı da daha önce bu sektörde çalışmış ve bilgisi olan kişilerin alınması daha hızlı ve çabuk olacaktır.

Medical Park personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile alım yapacak bilemiyoruz ancak; internet üzerinde şuanda çok fazlaca ilan bulunmaktadır. Bu ilanların hepsini her gün güncelleyen Medical Park yeni ilanlar ile de alımlarını zamanla canlandırmaktadır.

Medical Park personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar ile yapılacak diye merak ediyorsanız bu konuda sizlere bazı bilgiler verebiliriz.

– Hemşire,
– Ebe,
– Elektrik Teknisyeni,
– Misafir Hizmetleri Gelişim Sorumlusu,
– Muhasebe Stajyeri,
– Depo Görevlisi,
– Eczane Teknisyeni,
– Özlük Sorumlusu,
– Kurumsal İletişim Sorumlusu,
– Raportör,
– Pazarlamacı,
– Acil Servis Hemşiresi.

Medical Park personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlar için verilmiş olup, bu pozisyonlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların devamı ve güncelleri için internet sitemizi takip edebilir ve güncel bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek isteyenler ve bunlara başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Medical Park Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum

  1. Ayşe Betül Kılınç Keskin

    2 Eylül 2016 at 13:05

    16 sene perfüzyonist olarak çalıştım iş başvuru formunda perfüzyonist yani kalp akciğer makinasına çalıştırma bölümü olmadığından hemşire olarak form doldurdum bilgilerinize sunulur

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.