Medical Park Personel Alımı 2014

Medical Park Personel Alımı İlanıMedical Park Personel Alımı 2014

Medical Park Personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde  Medical Park’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. 


Medical Park Personel Alımı yapıyor. Sizde Medical Park’ta çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? Medical Park 
İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Medical Park ya da Medical Park Hastaneler Grubu 1995 yılında kurulmuş bir sağlık şirketidir. Muharrem Usta tarafından kurulan bir türk şirketi olan bu sağlık şirketinin ülkemizde toplam 19 hastanesi bulunmakta. 9 bin’den fazla çalışanı ile hizmet vermekte. Ayrıca birçok spor kuruluşuna destek veren ve sponsorluk ilkileri bulunmaktadır. İstanbul’dan Bursa’ya Ordu’dan İzmir’e birçok hastanesi bulunan Medical Park Hastaneler Grubu 9 bin çalışanına yeni çalışanlar katmayı planlıyor. Yapacağı olan alımlarda farklı ünvanlarda çalışacak olan yeni kişiler alınacaktır. Sizde bu açık pozisyonları ve gereken şartlar gibi bilgileri görebilirsiniz. Türkiye genelinde ve sadece belli şehirlerde yapacağı olan alımlarda doktordan hemşireye finans konusunda çalışacak kişilerden muhasebeciye birçok farklı pozisyonda alımlarını sürdürmekte.

Medical Park Personel Alımı İlanı İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir