LTB Personel Alımı

24 Mayıs 2016 Salı, 05:43
LTB Personel Alımı

LTB Personel Alımı yapıyor.

 Turquality Projesinin ışığında, 1994 yılından beri SPOR GİYİM MODASINDA LİDERİ olan firma Türkiye Denim Pazar’ındaki önemli konumuyla LTB, stratejilerini kısa ve orta vadeli potansiyel verim üzerine belirlerken uzun vadede alınacak sonuçları da göz önünde bulunduran ve sevilen üyelerimizden biri.

Türkiye ve yurt dışında hazır-giyim perakende sektöründe hizmet veren LTB, dikkatini modaya kaydıran ve yeni ortaya çıkan pazarlara öncelik vermektedir. Genç bir ruhun tutkusuyla gelişmeye ve öğrenmeye devam ederek müşterilerimize heyecanımızı sunuyoruz. Bu da, genç ve orta yaşlı jenerasyonun LTB’yi tercih etmesinin ana nedenidir. Moda dünyasıyla içli dışlı olan dinamik ve yaratıcı tasarım ekibi, yüksek denim teknolojisi ve 60 yıldan fazla süregelen bilgi, birikim ve tecrübeyle birleşince, başarı kaçınılmaz oluyor. Bir denim markası olarak LTB, ürünleri 71 ülkede her türlü müşteri profiline uygun olan bir dünya markası. LTB; t-shirt, gömlek, etek, takım elbise, ceket, pantolon, kazak, spor giyim, şort, kemer, çanta, şapka, iç giyim ve özellikle, dokuma, örgü, triko ve aksesuar gruplarından oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir.

1048 yılında Eskişehir’se kurulan Çak Grup başta tekstil olmak üzere perakende, kimya, enerji, sigorta aracılık hizmetleri, inşaat, internetten online satış hizmeti, mobilya ve dekorasyon ürünleri üretimi ve satışı ile ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet göstermektedir. 21 şirketimizle, geçmişimize ve geleceğimize bağlıyız. Bir ailenin içinde renkli ve güvenilir üyelerden oluşan gerçek bir aile. Biz, bütünlülükle çeşitliliğe inanıyoruz.

Sizlerde bizim ailemizde yer alamak isterseniz aşağıda yer alan linkten uygun pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz.


Tüm bu ilanları güncel olarak takip etmek isteyenler isbilgisi.com internet sitemiz üzerinden veya mobil uygulamamızdan günlük olarak takipte edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ltb-littlebig-is-ilanlari-c1585-p6416/#tblFirmaIlanlariYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.