Kuveyt Türk Personel Eleman Alımı 2014

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Kuveyt Türk’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Kuveyt Türk Personel Eleman Alımı 2014

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Kuveyt Türk’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Kuveyt Türk’te çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Kuveyt Türk’te işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Kuveyt Türk iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

Geçtiğimiz 20 yıl boyunca alanında sayısız ilke imza atarak Türkiye’de faizsiz bankacılığın gelişiminde kilit bir rol üstlenen bankamız, bu sayede Türkiye ekonomisinin ve reel sektörün en önemli destekçilerinden biri olmuştur.

Köklü bankacılık deneyimi ve güçlü liderlik vizyonuna sahip üst yönetimiyle, yetkin ve nitelikli çalışan kadrosuyla bankacılık sektörüne yeni açılımlar kazandıran Kuveyt Türk, tüm finansal faaliyetlerini “faizsiz bankacılık” esasları çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Kuveyt Türk, 185’ı aşkın şubesi ve 3.600’ü aşkın çalışanı ile büyük bir ailedir.

2018 yılında Türkiye’nin en büyük 10 bankası arasında yer almayı hedefleyen bankamızın en büyük güvencesi, Türkiye ekonomisiyle yirmi yılda oluşturduğu büyük sinerjidir.

Sizde Kuveyt Türk ailesine katılmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımı ilanları için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir