Koton Personel Alımı İş İlanları 2015

13 Haziran 2015 Cumartesi, 11:18

Koton Personel Alımları

Koton Personel Alımı İş İlanları 2015

Büyük mağazalar zinciri Koton 2015 yılının ikinci yarısında personel alımı yapmaya devam ediyor. Özelikle büyük şehirlerdeki devasa mağazalarına alımlarını devam ettiren koton en fazla nerelerde alım yapacağı konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Büyük şehirler gibi küçük ölçekli şehirlere de önem veren koton mağazaları, alım yapmadan önce birçok şartında yerine getirilmesini istemektedir.

Koton personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak belli değildir. 2015 yılının ikinci yarısında da alımlarına devam edecek olan koton mağazaları internet üzerinde şuanda yaklaşık 30 ilan ile yayın yapmaktadır.

Koton personel alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz ilanlara bakabilirsiniz.

– SATIŞ DANIŞMANI,
– DEPO PERSONELİ,
– GÖRSEL SUNUM UZMANI,
– KASİYER,
– MÜDÜR YARDIMCISI,
– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
– TASARIMCI,
– İKRAM SERVİS PERSONELİ,
– DEPO STOK SORUMLUSU.

Koton personel alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok alım yapılacaktır. Bu alımlar hakkında bilgi almak isteyenler internet sitemizi takip edebilir ve bilgi alabilirler. İnternet sitemiz birçok firmayı olduğu gibi koton firmasının alımlarını da takip etmektedir. Sizlere yukarıda vermiş olduğumuz pozisyonların detaylarını öğrenmek, internet sitesinde yer alan diğer ilanları görmek ve bunların şartlarını öğrenmek ve tüm bunların hepsine başvuruda bulunmak için aşağıda vermiş olduğumuz link adresini kullanabilirsiniz.

Koton Personel Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.