Konya Şeker Personel Eleman Alımı

09 Eylül 2015 Çarşamba, 14:32

Konya Şeker personel eleman alımı iş başvurusu

Türkiye’nin ilk fabrikalarından birisi olan ve birçok yerde faaliyet gösteren Konya Şeker 2015 yılındaki alımlarına devam ediyor. Türkiye’nin birçok noktasına sevkiyat yapan ve bünyesinde birçok çalışanı barındıran Konya Şeker firması yeni alımlar yapmaya da devam edecek. Yeni alımlarını büyük ölçüde internet üzerinden almayı planlayan Konya Şeker firması bu alımlar için ilanlarını kendi internet üzerinden vermeyi tercih ediyor.

Konya Şeker personel eleman alımı kaç kişi ile yapılacak herhangi bir rakam verilmiyor. Firma öncelikle kendi internet sitesi üzerinden alımlarını açıyor ve başvuruları kabul ediyor. Aldığı başvurular sonrasında açık pozisyonlara göre değerlendirme yapan firma ihtiyacı olduğu anda birçok kişiyi işe alıyor.

Konya Şeker personel eleman alımı herhangi bir pozisyon için yapılmayacaktır. Daha öncelerde birçok farklı pozisyon için alım yapan firma bu alımlarını yenileyecektir. Özellikle çalıştıracağı kalifiye elemanlara çok fazla değer veren Konya Şeker tecrübeli kişileri seçmek içinse ayrıca özel göstermektedir. Bu nedenle eğer daha önce bu sektörde bir tecrübeniz veya referansınız var ise firma tarafından seçilmeniz hem daha kolay hem de daha hızlı olacaktır.

Konya Şeker personel eleman alımı için aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. İsterseniz hazır olan CV’nizi direk olarak gönderebilirsiniz. Eğer isterseniz bir diğer yandan da yeni bir başvuru formu oluşturabilir ve bu başvuru formu üzerinden yeni bir online CV hazırlayabilirsiniz.

http://www.konyaseker.com.tr/is_basvurulariYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.