Koçtaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

20 Şubat 2016 Cumartesi, 15:30
Koçtaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

KOÇTAŞ 2016 yılında da personel alımlarına devam ediyor. KOÇ Grubuna bağlı olarak faaliyetini sürdüren KOÇTAŞ müşteri sayısının artması ile ihtiyaçları karışalayabilmek adına personel alımlarına devam ediyor.

Büyük bir kuruluş olan ve sadece büyük bazı illerde Ev, bahçe, mutfak, banyo ve daha birçok alanda kullanılan ürünlerin satışını yapan Koçtaş, 2016 yılında da büyümeye devam ediyor. Bünyesinde çalıştırdığı binlerce kişiye ek olarak sürekli alım yapmaya devam eden KOÇTAŞ personel alımlarında tecrübeli , tecrübesiz birçok kişiye istihdam ortamı yaratıyor.

Koçtaş personel eleman alımı iş ilanları 2016 de kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi yok ancak; internet üzerinde şuanda yaklaşık olarak 22’ye yakın güncel ilanı bulunmaktadır. Bu ilanlarını her gün güncelleyen ve kendisine yeni takım arkadaşları arayan Koçtaş, birçok kişiyi almak içinde her gün yeni ilanlar ekliyor diyebiliriz.

Koçtaş personel eleman alımı iş ilanları 2016 hangi illerde ve hangi poziyonlarda alım yapılacağına beraber bakalım.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
-Satış-Pazarlama
-Kasa
-Satış Danışmanlığı
-Tezgahtarlık
-Mühendislik

ALIM YAPILACAK İLLER

-İstanbul Avrupa Yakası
-İstanbul Anadolu Yakası
-İzmir 
-Antalya 
-Antalya Manavgat

Koçtaş personel eleman alımı iş ilanları 2016 de sadece bunlarla değil aynı zamanda başka birçok pozisyon ile yapılacaktır. Bu alımları takip etmek isteyenler internet sitemizi sürekli takip edebilirler. Yukarıda yer alan ilanlar hakkında fazlaca bilgi toplamak ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

www.yenibiris.com/koctas-is-ilanlari?firma=103368Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.