Koç Holding Personel Alımı 2016

18 Haziran 2016 Cumartesi, 13:28
Koç Holding Personel Alımı 2016

Koç Holding personel alımlarına devam ediyor.Türkiye’nin en büyük şirketlerini elinde bulunduran KOÇ Holding 2016 yılında da eleman alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Ülke ekonomisine istihdam sağlayan KOÇ Holding birçok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Birçok kişiye iş verecek olan KOÇ Holding internet sitesi üzerinde birçok ilan bulundurmaktadır. İnternet üzerinden başvuruları aldığı gibi başvurular hakkında birçok bilgiyi yine kendi internet sitesi üzerinden vermektedir. 

KOÇ Holding Personel Alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; büyük bir holding olan KOÇ Holding binlerce personel işçi alımı gerçekleştirecektir. İnternet sitesi üzerinden en üst kademeden en alt kademeye kadar birçok kişiyi işe alacak olan KOÇ Holding alım konusunda ise titiz davranmaya devam ediyor. 

KOÇ Holding Personel Alımı İş İlanları 2016 yılında alım yapılacak pozisyonlar aşağıdadır:

– DOKTOR,
– HEMŞİRE,
– ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI,
– BANKACI,
– İŞÇİ,
– ELEMAN,
– STAJYER.

KOÇ Holding Personel Alımı 2016 yılında yukarıda verdiğimiz meslekler üzerine yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilir.

http://www.kockariyer.com/is-ilanlari

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.