Kipaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

01 Temmuz 2015 Çarşamba, 22:16
Kipaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Kipaş Holding Personel Alımları

Kipaş Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Büyük bir holding olan Kipaş 2015 yılının ikinci yarısında da alımlarına devam edecek. Özellikle profesyonel kişileri almayı tercih eden Kipaş kaliteli kişilerin alımı için ayrıca çaba sarf etmektedir. Aldıkları tüm personellerine de iyi davranan ve haklarını savunan Kipaş Holding alımlar için internete ilan vermeye başladı. Özellikle birçok kişinin işe girmesi için fazlaca ilan vermiş olan Kipaş bu alımlarda da en iyi seviyede olmak istiyor.

Kipaş Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; internet üzerinde 40’a yakın ilan bulunmaktadır. Bu ilanlar ile ilgili bir açıklamada yapmayan Kipaş her gün yeni ilanlar eklemeye devam etmektedir.

Kipaş Holding personel alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz listeye bakabilirsiniz.

– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– ŞİRKET AVUKATI,
– FİNANSAL RAPORLAMA ŞEFİ,
– YAZILIM MÜHENDİSİ ŞEFİ,
– SİSTEM VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI,
– SERVİS MÜDÜRÜ.

Kipaş Holding personel alımı iş ilanları 2015 de bunlarla beraber yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemiz birçok holdingi olduğu gibi Kipaş Holding ilanlarını da düzenli olarak takip edecektir. Sizlerde internet sitemizi takip ederek güncel bilgilere sahip olabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarını öğrenmek isterseniz de aşağıda vermiş olduğumuz link adresini kullanabilir ve aynı zamanda bunlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kipaş Holding İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.