Kamu Bankası Lise Mezunu Personel Alımı 2016

28 Mart 2016 Pazartesi, 14:57
Kamu Bankası Lise Mezunu Personel Alımı 2016

Kamu Bankası için verildiği ilanda lise mezunu alımı yapılacağını duyurdu.Kamu Bankası için verildiği ilanda lise mezunu personel alımı yapılacaktır. Yeni verilmiş ilanda birçok şart da verilmiştir. Çalışacak olanlar için birçok fırsat sunmakta olan Kamu Bankası, bu alımlarla ilgili olarak Maaş + Yol Ücreti + Yemek Kartı + Prim + SGK gibi ücretleri de karşılayacaktır. Bunları karşılıyor olmasının büyük bir avantaj olmasının yanında Kamu Bankası aşağıda yer alan şartları belirtmiştir.

– En az lise mezunu,
– 30 yaşını aşmamış olmak,
– Sıcak kanlı ve insanlara karşı kibar olan,
– Sorumluluk sahibi olan,
– İletişim becerisi yüksek olan,
– Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en 2 yıl tecil ettirmiş kişiler alınacaktır.

Kamu Bankası lise mezunu personel alımı ile ilgili şartlar bunlardan oluşurken alımlar tüm illerde yapılmayacaktır. Alımları yapacak olan Kamu Bankası, Adana, Ankara, Antalya, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul(Asya ve Avrupa) Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Samsun, Sivas, Trabzon ve Yalova illerinde alım işlemini gerçekleştirecektir. Diğer iller için şuanda herhangi bir alım olmamakla birlikte ilerleyen zamanlarda diğer iller

Kamu Bankası lise mezunu personel alımı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler sitemizi takip ederek güncel ilanlara ulaşabilirler. Aynı zamanda yukarıda vermiş olduğumuz ilan hakkında bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar ise aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/pi2-organisations/uye-is-yeri-satis-temsilcisi-is-ilani-i1458453/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.