Kambeton Personel Alımı İş İlanları 2015

21 Nisan 2015 Salı, 13:04
Kambeton Personel Alımı İş İlanları 2015

Kambeton Personel Alımları

Kambeton Personel Alımı İş İlanları 2015

İnşaat sektörünün öncüleri arasında yer alan Kambeton özellikle bünyesinde barındırdığı binlerce kişiye imkanı sağlamaktadır. Burada çalışmak isteyenlerin rahatlıkla iş bulacağı inşaat sektöründe çok fazlaca açık pozisyon olduğunun altını çizelim. En basit işlerden en zor işlere kadar birçok iş olması sebebi ile Kambeton hem deneyimli hem de deneyimsiz birçok kişi aramaktadır. İnternet şuanda vermiş olduğu 10a yakın ilan ile başvurularını almaya başlaya Kambeton kısa zamanda birçok kişiyi işe almayı ve kendisini büyütmeyi hedeflemektedir.

Kambeton personel alımı iş ilanları 2015 de Gaziantep ve Adana illeri için verilmiş olup, Adana merkezli bir şirket olduğu içinde en çok bu bölgede alım yapacaktır. Alımlarını yapmayı planladığı sayıda yapacak olan Kambeton net bir sayı vermemiştir. Bu sebepten dolayı sürekli bu alımları takip etmek doğru olacaktır.

Kambeton personel alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verilmiş onlara bakacak olursak da karşımıza şunlar çıkacaktır.

– SATIŞ UZMANI,
– PAZARLAMA UZMANI,
– MEKANİK BAKIM USTASI,
– VARDİYA AMİRİ,
– FİNANS ŞEFİ,
– MONTAJ AMİRİ.

Kambeton personel alımı iş ilanları 2015 için bu pozisyonlarla yapılacak olup, bu pozisyonların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Yukarıda verdiğimiz ilanların kriterlerini, internet üzerinde bulunan diğer tüm ilanları görmek ve bu tüm ilanlara kolayca başvuruda bulunabilmek için aşağıda sizlere verdiğimiz link adresimizi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kambeton-a-s-is-ilanlari-c5361-p30244/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.