İşbir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

04 Temmuz 2015 Cumartesi, 22:18
İşbir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

İşbir Holding Personel Alımları

İşbir Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Büyük bir holding olan İşbir Holding 2015 yılının ilk aylarında çok ciddi alımlar yapmış olan bir holding olmakla birlikte çalışanlarına da çok iyi haklar vermektedir. Birçok kişinin çalışmak isteyeceği yerlerden birisi olan İşbir Holding 2015 yılı bitmemiş olmasına rağmen alımlarına devam ediyor. Alımlarını birçok kişi ile yapacak olan İşbir Holding, her geçen gün yeni ilanlar ekliyor ve alımlarını genişletiyor.

İşbir Holding personel alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; şuanda internet üzerinde 10’a yakın ilan bulunmaktadır. Bunlarla ilgili birçok şartı bulunan İşbir Holding mümkün mertebe iyi ve kaliteli elemanlar almak istemektedir.

İşbir Holding personel alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz ilanlara göz atabilirsiniz.

– MUHASEBE MÜDÜRÜ,
– MUHASEBE SORUMLUSU,
– İŞÇİ,
– ÜRETİM MÜHENDİSİ,
– MAKİNE MÜHENDİSİ,
– MAĞAZA SATIŞ SORUMLUSU.

İşbir Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup bunların haricinde de ilanlar bulunmaktadır. İnternet sitemiz birçok firmayı olduğu gibi bu firmayı da takip etmektedir. Bunlara her gün yenilerini ekleyen İşbir Holding iş ilanları hakkında internet sitemiz üzerinden her gün güncel bilgileri alabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarını öğrenmek, diğer güncel ilanları görmek ve tüm bunların hepsine başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz link adresimizi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/isbir-holding-is-ilanlari-c36451-p35419/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.