İLKSAN Personel Alıyor
Ana Sayfa Personel Alımı 7 Şubat 2017 10:44:20

İLKSAN Personel Alıyor

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü (İLKSAN), 2016 yılında yapmış olduğu personel alım ilanlarına 2017 yılında da yenilerini ekleyerek devam ediyor.

T.C İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü (İLKSAN) bünyesinde görevlendirilmek üzere 2017 yılı personel alım ilanlarına bir yenisini ekledi.

İLKSAN personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir? Şartlar ve başvuru süreci nedir?

ALINACAK PERSONEL:

Büro Personeli: 10

GEREKLİ BELGELER:

Özgeçmiş, KPSS sınav sonuç belgesi çıktısı, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Öğrenim belgesi aslı veya onaylı örneği, Askerlik terhis belgesi, Adli Sicil Belgesi ve İş tecrübesi varsa belgeleyen evrak ile birlikte başvuru yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartlara sahip olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut noksanlığı bulunmamak,  Daha önce kamu veya özel sektör tarafından işten çıkarma cezası ile işine son verilmemiş olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya muaf sayılmış olmaları gerekiyor.

ÖZEL ŞARTLAR:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Büro Personeli olmalarına engel bir durumu bulunmamak, 2015 veya 2016 yılında düzenlenen KPSS sınavlarından birine girmiş olmak ve KPSS P9, P26, P28, P29, P35, P98 ve P99 puan türlerinden herhangi birinden en az 70 puan almış olmak, İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşından küçük olmamak şartlarına sahip olmaları gerekiyor.

GENEL AÇIKLAMA:

Gerçeğe aykırı beyanda bulunanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İLKSAN Personel Alım İlanı Başvuruları; İLKSAN resmi web sayfasında bulunan başvuru formu eksiksiz doldurularak 22 Şubat 2017 tarihine kadar Çarşamba günü saat 17:00‘ye kadar Demirkapı Sokak No:24 06340 Demirlibahçe – MAMAK / ANKARA adresine şahsen teslim etmeleri veya kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.