İKSV- İstanbul Kültür Sanat Vakfı Personel Alımı

24 Haziran 2016 Cuma, 11:09

İKSV- İstanbul Kültür Sanat Vakfı yayınladığı ilanlar ile personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.İKSV- İstanbul Kültür Sanat Vakfı personel alımı yapacak.

İKSV- İstanbul Kültür Sanat Vakfı kendi resmi sitesinin insan kaynakları sayfasında yayınladığı ilanlar ile personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İstanbul’un kültür ve sanat hayatına yön veren en önemli kuruluşlardan birisi olan İKSV, imzasını attığı etkinlikler ve sayısız organizasyon ile İstanbulluları sanatla buluşturmaya devam ediyor. Alacağı personellerle yeni çalışmaların ve projelerin altına başarıyla imza atmayı hedefleyen İstanbul Kültür Sanat Vakfı 1973 yılından bugüne kültür sanat alanında hizmet veriyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-Medya İlişkileri Koordinatörü
-Grafiker
-Satış ve İş Geliştirme Sorumlusu
-Üye İlişkileri Asistanı
-Staj Görevlisi

İKSV- İstanbul Kültür Sanat Vakfı Personel Alımı ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.iksv.org/tr/insankaynaklari/acikpozisyonlar

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza ücretsiz indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.