İhlas Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

01 Ağustos 2015 Cumartesi, 12:27
İhlas Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

İhlas Holding Personel Alımlarıİhlas Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin adı bilindik büyük firmalarından birisi olan İhlas Holding 2015 yılında binlerce kişiyi bünyesine katmış ve katmaya da devam etmektedir. Özellikle alımlarını büyük ölçülerde yapan ve geniş tutan İhlas Holding yeni alımlar yapmaya da devam ediyor. İnternet sitesi üzerinden ilanlarını yayınlayan ve yeni ekip arkadaşları arayan firma birçok kişi için güncel ilan tutmaktadır.

İhlas Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verildi bilemiyoruz ancak; internet üzerinde 10’a yakın ilan bulunmaktadır. Bu ilanların hepsini güncel tutan İhlas Holding farklı sektörlerle de karşımıza gelmektedir.

İhlas Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– Forklift Operatörü,
– Müfettiş,
– Tercüman,
– Bütçe Raporlama Uzmanı,
– Temizlik Hizmetleri Şefi,
– Yönetici Asistanı,
– İç Denetim Uzmanı.

İhlas Holding personel alımı iş ilanları 2015 bunlarla yapılacak olup internet üzerinde birçok ilan bulunmaktadır. Her geçen gün yeni ilanlar ekleyen İhlas Holding yukarıda vermiş olduğumuz ilanları da yeni eklemiştir. Her zaman yeni ilanlar ekmeye devam eden İhlas Holding ilanlarını internet sitemiz üzerinden takip edebilir ve güncel bilgi alabilirsiniz. Alımlarında elemanların düzen ve kariyerine çok fazla önem vermekte olan İhlas Holding kalifiye elaman seçmektedir. Yukarıda yer alan ilanların detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak içinse aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

İhlas Holding iş ilanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.