HUQQA En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

HUQQA, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı Şubat ayı itibariyle personel alımı yapacak olan HUQQA ilana başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu olmaları gerekiyor. Personel alımları İstanbul’dan yapılacak.

Gıda, Restaurant, Cafe-Bar sektörlerinde görev yapacak olan personellerin öğrenim durumları haricinde pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara da sahip olmaları şartı aranıyor. HUQQA personel alımına Engelli personellerde başvuru yapabilirler.

ALINACAK PERSONEL:

Komi, Depo Elemanı, Eğitim Uzmanı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Kalite ve Süreç Yönetimi Uzmanı, Bulaşıkçı, Teknik Eleman (engelli), Kat Görevlisi, Marka Müdürü, Eğitim Yöneticisi, CRM Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Garson, Misafir Karşılama Elemanı, Barista, Pizza Ustası, Mutfak Personeli pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyeti odaklı Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Yiyecek içecek sektöründe kariyer hedefleri olan, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Bay/Bayan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Askerlik görevini tamamlamış.

HUQQA Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/huqqa-is-ilanlari?firma=116069&frm=116127 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir