HSBC Bank Personel Eleman Alımı 2014

14 Ekim 2014 Salı, 00:38
HSBC Bank Personel Eleman Alımı 2014

HSBC Bank Personel Eleman Alımı İlanıHSBC Bank Personel Eleman Alımı 2014

HSBC Bank personel eleman alımı 2014 yılı içerisinde de devam etmektedir. Türkiye’nin olduğu gibi tüm dünyada da büyük bir banka olan HSBC, özellikle Avrupa’da çok büyük bir yere sahiptir. Türkiye’de özellikle son 5 senedir aktif olarak çalışan ve büyümeye devam eden HSBC personel eleman alımı da yapmaktadır. Büyük bir banka olması sebebi ile de birçok kişi büyük referans olacağından bu bankayı iş olarak tercih etmektedir. Eğer sizlerde HSBC ile çalışmak isterseniz, boş olan pozisyonları öğrenebilir ve isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz.

Pos destek hattı memurundan çoklu portföy müdürlüğüne, engelli memurluktan kurumsal bankacılık satış yetkilisine kadar birçok pozisyonda HSBC bank alımlarını devam ettirmektedir. Her biri içinde ayrı ayrı maddeler yayınlayan banka titiz bir eleman alım süreci gerçekleştirmektedir. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde bu banka içerisinde çalışmak isterseniz, sadece ama sadece gerekli bilgileri HSBC bank ile paylaşmalısınız. İşe alım sürecinde kolay bir banka olarak bilinen bu banka sayesinde birçok kişi kolayca iş bulabiliyor.

Tam liste olarak sizlere banka poziyonlarda eleman aradıklarını sayacak olursak, listemiz aşağıdaki gibi olacaktır:

– Dolandırıcılık Risk Uzman Yardımcısı
– Pos Destek Hatları Memuru
– Müşteri Kazanım Temsilcisi (Ankara – Bursa)
– Dolandırıcılık Riski Yönetici Yardımcısı
– Gelen Aramalar Müşteri Temsilcisi
– Çoklu Portföy Müdür Yardımcısı
– Engelli Memur
– Kurumsal Bankacılık Satış Yetkili Yardımcısı
– Karapara Aklanmasının Önlenmesi Uzman Yardımcısı
– Yatırım Operasyonları Uzman Yardımcısı

Bu pozisyonlar HSBC bank tarafından 2014 yılı içerisinde eleman alımı konusunda ilk sırada yer alan pozisyonlardır. Bu nedenle eğer bu banka da çalışmak istiyorsanız, bu pozisyolar içerisinde bir değerlendirme yapmalısınız. Her bir pozsiyonun ayrıca kuralları ve kriterleri olduğunu unutmamalı, kriterlere uygunsanız burada çalışabileceğinizi de ayrıca hatırlamalısınız. HSBC bank personel eleman alımı 2014 yılı içerisinde bu şekilde bu pozisyonlarda gerçekleşecektir.

Başvurmak için tıklayın.Yorum

  1. serap nur duran

    14 Ekim 2014 at 16:49

    Sartlar ney bende engelliyim ekpss kazanmis ollup atanamadim en buyuk hayalim memur olmak bilgi yazarsaniz sevinirim

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.