Honda Personel Alımı İş İlanları

07 Eylül 2015 Pazartesi, 21:45
Honda Personel Alımı İş İlanları

Honda Personel Alımları

Dünyaca ünlü markalardan Honda yeni yıldaki alımlarına devam ediyor. Çok fazla eleman personel alımı yapmayan Honda yeni yayınladığı ilanlar ile birçok kişiyi almaya karar verdi. Alımlarında profesyonel şirketleri kullanan Honda yeni kişilere imkan vermek ve kariyer yapmak isteyenlere de çok farklı fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Honda personel alımı iş ilanları yeni yılda birçok kişi ile yapılmaya devam edecek. Şuanda internet üzerine 10’a yakın ilan vermiş olan Honda bu alımlarını yaparken de birçok şartı öne sürmektedir. Öne sürdüğü bu şartları yerine getirenleri sadece alacak olan Honda firması bu alımlar ile ilgili olarak internete birçok ilan vermeye devam etmektedir.

Honda personel alımı iş ilanları hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– Genel Başvuru,
– Araç Maliyet Yönetimi ve Planlama Uzmanı,
– Production Engineer,
– Sales Planning Specialist,
– Homologation Engineer,
– Purchasing Engineer.

Honda personel alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını güncel tutan Honda firması, bu ilanları her gün yenilemektedir. İlanların detayları hakkında bilgi veren internet siteleri firmalara sizin başvurularınızı göndermekte ve seçilmenizi sağlamaktadır. Yukarıda yer alan ilanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/honda-turkiye-a-s-is-ilanlari-c5450-p30333/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.