Halk Bankası Personel Alımı 2014

Halk Bankası Personel Alımı 2014

Halk Bankası Personel Alımı 2014

Halk Bankası Personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Halk Bankası’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Halk Bankası Personel Alımı yapıyor. Sizde Halk Bankası’nda çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? Halk Bankası İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye Halk Bankası veya Halkbank ülkemizde 1933 yılında kurulmuş 2284 sayılı kanun kapsamında kurulan ve küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye ucuz ve kolay kredi vermek için kurulan bir devlet bankasıdır. 1933 yılında kurulan fakat 1938 yılında faaliyete geçen Türkiye Halk Bankası ülkemizin en büyük 6. bankası olarak gösterilmekte. Ülkemizde 800′den fazla şubesi ile ve 2 bin 500′ün üzerinde ATM’si ile kaliteli hizmetine devam etmekte. Geçen seneki sayımlarda 13 binden fazla bir personeli bulunan Türkiye Halk Bankası bu kişilerin sayısını arttıracak.

Halkbank 17 Ağustos’ta yapılacak yazılı sınav ve mülakat ile servis görevlisi unvanında yaklaşık 2,000 personel alınacak.

Halk Bankası Servis Görevlisi Alımı 2014

Halk Bankası servis görevlisi başvuruları 9 Haziran ila 10 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Sınav ise 17 ağustos tarihinde yapılacak.

Halk Bankası Servis Görevlisi Alımı ilanı için tıklayın.

Halk Bankası Müfettiş Yardımcılığı Alımı 2014

Halk Bankası müfettiş yardımcısı başvuruları 2 ila 27 Haziran tarihleri arasında alınacak. sınav ise 3 Ağustos tarihinde yapılacak.

Halk Bankası Müfettiş Yardımcılığı Alımı ilanı için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir