Güvenlik Görevlisi Alımları 2015

27 Haziran 2015 Cumartesi, 16:54
Güvenlik Görevlisi Alımları 2015

Güvenlik Görevlisi Alımları

Güvenlik Görevlisi Alımları 2015

Güvenlik konusu ülkemizde birçok yerde kullanılmakta olup gittikçe yaygınlaşmaktadır. Alışveriş merkezleri, üniversiteler, adliyeler, hastaneler ve hatta konsolosluklar bile artık güvenlik görevlisi kullandırmaktadır. Bu kadar geniş çerçeveli bir sektör olunca alımlarda hali ile artmaktadır. Birçok güvenlik şirketi kurulmakta ve birçoğu güvenlik görevlisi aramaktadır. Her geçen gün kötüleşen dünya da daha fazla güvenlik görevlisine ihtiyaç duyulmaya devam ediliyor.

Güvenlik görevlisi alımları 2015 de hangi firmalar tarafından ve hangi illerde yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda vereceğimiz listemize bakabilirsiniz.

– EUBSA GÜVENLİK,
– G4S GÜVENLİK,
– ÇETİN ÖZEL GÜVENLİK,
– TEPE GÜVENLİK,
– GENSER GÜVENLİK,
– SP ÖZEL GÜVENLİK,
– PRONET GÜVENLİK.

Güvenlik Görevlisi alımları 2015 de bu şirketler tarafından ağırlıklı olarak yapılacak olup, bunlar haricinde de yüzlerce firma bulunmaktadır. Firmalar genellik yukarıda saydığımız yerlerde iş verirken bazen daha farklı yerlerden işler gelebiliyor. Firmaların hangi pozisyonlarda iş verdiklerine ise aşağıdan bakabilirsiniz.

– ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
– HOLDİNG İÇİN ÖZEL KORUMA,
– HASTANE İÇİN GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
– SİLAHLI GÜVENLİK ELEMANI,
– GECE GÜVENLİK ELEMANI.

Güvenlik görevlisi alımları 2015 yılında bu tarz alımlarla sağlanacak olup, bunların haricinde de elbette yüzlerce ve hatta binlerce ilan bulunmaktadır. Bu ilanlar hakkında daha fazla detaylı bilgi almak ve bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi Alımı İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.