Gülsan Holding Personel Alımı İş İlanları

12 Eylül 2015 Cumartesi, 12:43
Gülsan Holding Personel Alımı İş İlanları

Gülsan Holding personel eleman alımları iş başvurusu

Türkiye’nin büyük holdinglerinden olan Gülsan Holding 2015 yılını en iyi değerlendiren kuruluşlar arasında yer almaktadır. Gülsan Holding birçok ilde alım yapmış olan firma olmakla birlikte merkez kuruluş yeri Gaziantep’tir. Gaziantep ilinde en çok alımı yapacak olan kuruluş internet üzerine ilanlarını vermiştir.

Gülsan Holding personel alımı iş ilanları kaç kişi ile daha yapılır bilmiyoruz ancak; şuanda internet üzerinde 10’a yakın ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını güncel tutan ve sürekli yenilerini ekleyen Gülsan Holding  alım konusunda da profesyonel şirketlerle çalışmaktadır. Bu nedenle alacağı kişilerinde tecrübeli kişiler olmasını istemektedir.

Gülsan Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSİ,
– ISERIES (AS/400) YAZILIMCILARI,
– HALI TASARIMCISI,
– YAZILIM UZMANLARI,
– İDARİ ELEMANLAR,
– ÜST DÜZEY YÖNETİCİ.

Gülsan Holding personel alımı iş ilanları bunlarla verilmiş olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Tüm ilanlarını değerlendirecek olan Gülsan Holding bu alımlarla ilgili olarak da birçok açıklama yapmış ve şartlar öne sürmüştür. Bu pozisyonları ve şartları sürekli internet sitemizden takip ederek bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanları aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden takip edebilir, haklarında çok daha fazla bilgi alarak şartları öğrenebilir ve aynı zamanda eğer isterseniz başvuruda da bulunabilirisiniz.

http://www.kariyer.net/gulsan-holding-a-s-is-ilanlari-c9358-p34236/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.