Gedik Kaynak Personel Alımı İş İlanları 2015

09 Nisan 2015 Perşembe, 11:45

Gedik Kaynak Personel Alımları

Gedik Kaynak Personel Alımı İş İlanları 2015

Gedik Holding bünyesinde çalışan ve iş yapan Gedik Kaynak büyük bir şirket olup, binlerce çalışanı ile ülkemizde hizmet vermektedir. 2015 yılında büyük büyüme hedeflerine yer veren ve birçok kişi tarafından da iş yapmak için tercih edilen Gedik Kaynak, birçok kişiyi işe almak için alımlarını açmıştır. İnternete ilan veren Gedik Kaynak firması şuanda açık olan 10a yakın ilanı ile hızlı bir alım süreci gerçekleştirmekte ve bu alımlar için kendisini sürekli yenilemektedir.

Gedik Kaynak personel alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi için verildi bilemiyoruz ancak; alımlarını her gün artıran firma aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunmak amacı ile birçok kişiyi istihdam etmek istiyor.  Özellikle bu alımları bu çerçevede yürüten firma alımlar için başvuruları alıyor.

Gedik Kaynak personel alımı iş ilanları 2015 de en çok İstanbul ili için verilmiş olup, listede Sakarya ve Adana illeri de bulunmaktadır. Bu ilanların neler olduğuna ise şöyle bakalım.

– CNC OPERATÖRÜ,
– SATIŞ MÜHENDİSİ,
– ELEKTRİK MÜHENDİSİ,
– AVUKAT,
– GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
– KALİTE SİSTEM MÜHENDİSİ,
– EĞİTİM UZMANI.

Gedik Kaynak personel alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup, bu pozisyonlar haricinde de alımlar yapılacaktır. Eğer bu pozisyonlardan herhangi bir tanesine başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda sizlere verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/gedik-kaynak-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c4532-p29415/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.