Gama Holding Personel Alımı

21 Haziran 2016 Salı, 10:25
Gama Holding Personel Alımı

Gama şirketler grubu personel alımı gerçekleştiriyor.Gama Holding; bünyesindeki şirketlere personel alımı gerçekleştiriyor. 

1959 yılından bu yana, güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımlarını gerçekleştiren ve aynı zamanda çeşitli enerji yatırımlarına sahip olan GAMA şirketleri; GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş., GAMA Enerji A.Ş., GAMA International BV, GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş. ve GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş., GAMA Holding’in çatısı altında toplanmıştır.
Bünyesindeki şirketlerin her biri kendi alanında öncü markalardan biri olan Gama Holding kendi resmi sitesinden personel alımını duyurdu. 

Yaklaşık 35 adet açık pozisyon olan Gama Holding’te personellere yüksek maaş olanağı sunuluyor. 

ALIM YAPILACAK YERLER

-Ankara
-Kırklareli
-Cezayir
-Irak
-Suudi Arabistan

Ortadoğu petrol pazarına hakim olan Gama Holding, alacağı personellerin bir kısmını Irak ve Arabistan’daki diğer şirketlere gönderecek. Gama Holding Personel Alımı ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.gama.com.tr/tr/gama-holding/insan-kaynaklari/103

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.