Finansbank Memur Personel Eleman Alımı 2014

Finansbank Memur Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Finansbank’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Finansbank Memur Personel Eleman Alımı 2014

Finansbank Memur Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Finansbank’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Finansbank Memur Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Finansbank’ta çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Finansbank’ta işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Finansbank’ın Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Finansbank iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank A.Ş.

Finansbanklı Olmak

“Finansbanklı” olmak bankamızı bugünkü başarılı çizgisine ulaştıran nitelikli, genç ve dinamik kadronun bir parçası olmaktır.

Her “Finansbanklı”; işinin lideri, ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmasının yanında bilgi ve deneyimi ile bankasını temsil eder. Gerek banka içi gerekse banka dışı yaşamında daima bu bilinçle hareket eder.

Her “Finansbanklı” kurumunun hedeflerini kendi hedefleri olarak benimser ve bu hedefleri gerçekleştirme yolunda azami gayret gösterir.

Her “Finansbanklı” bankacılık etik ilkelerine uygun hareket eder, müşterilerine ve çalışma arkadaşlarına saygılıdır.

İşe Alım ve Kariyer Yönetimi

İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak banka değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.

En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için pozisyonlar bazında belirlenmiş kriterler ve metodlar kullanılır.

İşe alım faaliyetleri yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç adımları standart ve şeffaf bir şekilde yapılandırılmıştır.

Bankamızda başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir.

Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, banka içinde yatay ve dikey kariyer olanaklarını Kariyer Bültenleri aracılığı ile çalışanlarımızla paylaşırız.

Finansbank Memur Personel Eleman Alımı ilanları için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir