Fibabanka Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

15 Nisan 2015 Çarşamba, 00:14
Fibabanka Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Fibabanka Personel Eleman Alımı İş İlanları

Fibabanka Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Çok büyük bir banka olmaması ile birlikte çok geniş çaplıda çalışmayan Fibabanka, 2015 yılında bünyesine yeni kişileri katmayı hedeflemektedir. Geniş bir bütçeye sahip olmasına rağmen Türkiye’ye fazla açılmaktan çekilen Fibabanka, 2015 yılında yeni alımlarını sadece İstanbul ilinde yapacaktır. Bu il haricinde Tekirdağ ve Ankara illerinde de alım yapmayı planlayan Fibabanka sadece bazı özel pozisyonlar için alımlarını gerçekleştirecektir.

Fibabanka personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi için verilecek bilemiyoruz ancak; bu ilanların yanı sıra daha birçok ilan verilecektir. Bu ilanların alımlarını takip etmek isteyenler internet sitemizi takip edebilir ve güncel bilgilere sahip olabilirler.

Fibabanka personel eleman alımı iş ilanları 2015 de çok sık verilmeyecek olup, sadece belirli başlı pozisyonlar için verilecektir. Bu pozisyonların neler olduğuna ise beraber bakalım.

– ÇAĞRI MERKEZİ UZMAN YARDIMCISI,
– TARIM KREDİLERİ SATIŞ KONTROLÖRÜ,
– FİNANSAL HİZMETLER YÖNETİCİSİ,
– OPERASYON YETKİLİSİ,
– YAZILIM UZMANI,
– SİSTEM YÖNETİMİ UZMANI,
– BİREYSEL BANKACILIK YÖNETMENİ.

Fibabanka personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde yapılacak olup, bu ilanların haricinde de zamanla yeni ilanlar verilmeye devam edilecektir. İnternet sitemiz güncel Fibabanka iş ilanları hakkında bilgi toplamaya devam edecek ve sizlere sunacaktır. Yukarıda yer alan ilanların detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak isterseniz, aşağıda yazan link adresini kullanabilirisiniz.

http://www.kariyer.net/fibabanka-a-s-is-ilanlari-c4288-p40309/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.