Farklı Firmalara Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Asistan Alınıyor

Başta İstanbul, Ankara, Antalya, Gaziantep, Kocaeli ve Denizli olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır. Asistan alım ilanına engelli personel alımları içinde başvuru yapılacaktır.

Farklı sektörlerde görevlendirilecek olan personellerin en az Lise mezunu olmaları şartı aranıyor. Peki Asistan alım ilanına kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Sekreter, Yönetici Asistanı, Ofis Sekreteri, Hasta Kayıt Görevlisi, Hasta Danışmanı, VIP Hasta Danışmanı, Doktor Asistanı, Diş Hekimi Asistanı, Satış Ofisi Asistanı, Yurtdışı Hasta Görevlisi, Ofis Asistanı (engelli) ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, 25/30 yaş aralığında, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, deneyimli ve deneyimsiz, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Ms office programlarını etkin kullanabilen, dinamik bir ortamda çalışacak, hızlı ve sonuç odaklı ve pozisyonlarına göre belirlenen şartlara sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Denizli, Muğla, Bodrum, Sivas, Bursa, Konya, Kayseri ve Balıkesir olmak üzere Türkiye genelinden personel alınacaktır.

Asistan Alımı Başvuruları her pozisyona göre farklı verilmiştir.

Asistan Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/doktor-asistani-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir