Farklı Firmalara En Az Lise Mezunu Kaynakçı Alınıyor

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere farklı illerde bulunan firmaların bünyesinde görevlendirilmek üzere Kaynakçı pozisyonunda personel alımları yapılacaktır.

Farklı sektörlerde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları ve pozisyonlarına göre belirlenen özel şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana dair tüm detaylar şöyle;

ALINACAK PERSONEL:

Kaynak Demo ve Tamir Bakım Ustası, Kaynak Ustası, Tamir Bakım Teknisyeni, Kaynak Mühendisi, Argon Kaynakçısı ve Gazaltı Kaynakçısı pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, Adana, Samsun, Denizli, Tekirdağ ve Kocaeli’nden personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak (pozisyonlarına göre değişiyor), MS Office programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, En az 3 yıl tecrübeli, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Alım yapılacak ilde ikamet eden, Mesaili çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış olmak şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

Kaynakçı Alım İlanına Başvurular; her pozisyon için farklı verilmiştir.

Kaynakçı Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/kaynak-ustasi-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir