ETS TUR En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

ETS TUR, bünyesinde görevlendirilmek üzere Mart ayı itibariyle personel alım ilanını yayınladı. Turizm şirketi olan ETS TUR ilanına başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu öğrenim durumlarına sahip olmaları gerekiyor.

Turizm-Otelcilik sektörlerinde faaliyet gösteren firma farklı pozisyonlarda farklı şartlara sahip personel alımları yapılacak. Alımı yapılacak olan adaylar arasından Engelli personel alımları da yapılacaktır. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Seyahat Danışmanı, Uçak Muhasebe Elemanı, Test Sorumlusu, Misafir Deneyim ve İlişki Yönetmeni Elemanı, İş Zekası ve Raporlama Uzmanı, Bilet Elemanı, Engelli Personel ve Java Developer pozisyonlarında personel alımları yapılacak.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, 20-27 Yaş arası, Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde tercihen 1 yıl çalışma deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyaya uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan, deneyimli personel alımları yapılacaktır. İlana başvuru yapacak olan adaylar İstanbul’da çalışacaklar.

ETS TUR Personel Alım İlanı Başvuruları; Şubat ayında yayınlanan ilana başvurular devam ediyor.

ETS TUR Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/etstur-is-ilanlari?firma=60126&frm=57357 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir