Eroğlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

28 Mart 2015 Cumartesi, 11:33
Eroğlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Eroğlu Holding Personel Alımları

Eroğlu Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Colin’s ve Loft gibi büyük markalara öncülük yapan Eroğlu Holding birçok büyük şirketine 2015 yılında personel alımı yapacaktır. Yapacağı personel alımları için titiz bir ekip kurmuş olan Eroğlu Holding, çalışanlarının iyi kalitede insan olmalarına özellikle dikkat etmektedir. İnternete yaklaşık 150 adet ilan veren Eroğlu Holding her geçen günde bu ilanları yenilemekte ve artırmaktadır.

Eroğlu Holding personel alımı iş ilanları 2015 de sadece İstanbul için değil, Ankara, Erzurum, Mardin, Van, İzmir, Eskişehir, Manisa, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır ve daha birçok il için verilmiştir. Bu iller ve bu illerin haricinde birçok ilde alım yapacak olan Eroğlu Holding personel alımı iş ilanları konusunda birçok sektörünü öne sürmüştür. Tekstil üzerine en çok alım yapacak olan holding diğer sektörlerdeki şirketlerine de eleman alımı yapacaktır.

Eroğlu Holding personel alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda yapılacak diye merak ediyorsanız karşımıza şunlar gelmektedir.

– MAĞAZA YÖNETİCİSİ (COLIN’S),
– SATIŞ DANIŞMANI (COLIN’S, LOFT),
– İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI,
– DEPO PERSONELİ (COLIN’S),
– KASİYER (COLIN’S, LOFT),

Eroğlu Holding personel alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde yapılacak olup, Colin’s ve Loft mağazalarına en çok alım yapılacaktır. Holdingin kendisinden çok altından bulunan şirketlere daha çok alım yapacak olan holding bu alımları sürekli güncellemekedir.

Eroğlu Holding personel alımı iş ilanları hakkında bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için aşağıdaki link adresini inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/colin-s-is-ilanlari-c4674-p29557/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.