Eren Enerji Personel Alımı

26 Haziran 2016 Pazar, 09:44
Eren Enerji Personel Alımı

Eren Enerji çok sayıda personel alımı gerçekleştiriyor.Eren Enerji farklı şehirlerde farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştiriyor.

Eren Holding bünyesine bağlı olan Eren Enerji, Türkiye’nin enerji ihtiyacını karşılayan büyük kurumlardan. Eren Holding, 1969 yılında tekstil sektörü ile başladığı ticarette bugün enerji, kağıt, ambalaj, çimento sektörlerinde lider konumda. Bağlı olduğu şirketlere istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştiren Eren Holding, şimdi de Eren Enerji için personel alımı yapacak. Eren Enerji, termik santrallere sahip bir firma. Türkiye’nin enerji ihtiyacının büyük bir kısmı Eren Enerji tarafından karşılanıyor.

Eren Enerji ZETES 1 ve ZETES 2 ünitelerinin yanı sıra çalışmalarına başlanan 1320 MW kurulu güce sahip ZETES 3 Termik Santral projesi, EMEA Finance tarafından verilen “2013’te Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi’nin en iyi proje finansmanı” ödülünün sahibi oldu. ZETES 3 projesinin de faaliyete geçmesiyle ZETES Termik Santrali, 2 bin 710 MW kurulu güce ulaşarak Türkiye’nin en büyük enerji santrali olacak ve aynı zamanda Türkiye’nin enerji ihtiyacının yaklaşık yüzde 8’ini tek başına karşılayacaktır.

Eren Enerji Personel Alımı
ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eren-enerji-elektrik-uretim-a-s-genel-basvuru-1340894

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.