Elginkan Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

15 Şubat 2016 Pazartesi, 10:15
Elginkan Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

Büyük bir holding olan ve bünyesinde ECA ile SEREL gibi markaları barındıran Elginkan vakfı 2016 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Büyük bir holding olan ve bünyesinde ECA ile SEREL gibi markaları barındıran Elginkan Holding, 2016 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Personel alımlarını profesyonel bir şekilde yürüten holging, tecrübeli tecrübesiz birçok kişiye iş imkanı bundan önceki yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da sunmaya devam ediyor.

Elginkan Holding personel alımı iş ilanları 2016 yılında Elginkan Holding personel alımlarına en az lise mezunu olan kişiler başvurabilirler. Altta linkini vereceğimiz ilanlara bakıldığında şu an için 72 adet açık iş ilanı bulunmaktadır. Elginkan Holding alınacak kişileri başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir, Bilecek ve Manisa illerinde istihdam edecektir.

Elginkan Holding personel alımı iş ilanları 2016 için hangi pozisyonlarda verildi isterseniz beraber bakalım.

-Mühendislik 
-Mali İşler-Finansman 
-Araştırma-Geliştirme  
-Satış-Pazarlama  
-Üretim  
-Bakım-Servis-Onarım  
-Bilgi Teknolojileri 
-Proje Yönetimi  
-İthalat-İhracat – Dış Ticaret 
-Ürün Yönetimi-Geliştirme 

Elginkan Holding personel alımı iş ilanları 2016 de şu an için bu pozisyonlarla ağırlıklı olmak üzere yapılacak olup bu pozisyonlar haricinde de vereceğimiz linkte birçok ilan bulunmaktadır. isbilgisi.com sitesi olarak güncel olarak takip ettiğimiz Elginkan Holding ilanları sürekli olarak yenilenmektedir.Yukarıda kısaca bilgilerini verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak içinse aşağıda vereceğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/elginkan-holding-a-s-is-ilanlari?firma=20134Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.