Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı, Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alımı Yapacak!

15 Ağustos 2016 Pazartesi, 16:45

Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı, bünyesine yeni personeller katmaya hazırlanıyor.Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı, bünyesine 1 adet terör ile mücadelede yaralanan işçi alımında bulunacak. 


Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı,bu alım ilanını İŞKUR resmi web sayfasında yayımladı. Kurum, bu alımını kura ile belirleyecektir. İlana yapılan başvurular arasından çekilecek kura ile işe alınacak aday belirlenecektir. Kura işlemi, SAHİL GÜVENLİK EGE DENİZ ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI TURAN MAHALLESİ BAYRAKLI/İZMİR’de 02.09.2016 tarihinde saat 11:00 – 12:00 arasında gerçekleşecektir. 

Kurum, Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alımında en az ilköğretim mezuniyeti aramaktadır. Alımı yapılan personel kurumda, Hidrolikçi (Gemi) olarak istihdam edilecektir. Personel daimi olarak çalıştırılacak, fakat öncesinde deneme süresine tabi tutulacaktır. 

ŞARTLAR;
*İlköğretim Mezunu  
*Hidrolik ve Pnömatik Teknolojileri, Mekatronik, Hidrolik ve Pnömatik, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi ustalık belgesine sahip olmak 
*Yahut 5544 sayılı kanun kapsamında hidrolik pnömatikçi mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALİAĞA, BAYINDIR, BERGAMA, BORNOVA, ÇEŞME, DİKİLİ, FOÇA, KARABURUN, KARŞIYAKA, KEMALPAŞA, KINIK, KİRAZ, MENEMEN, ÖDEMİŞ, SEFERİHİSAR, SELÇUK, TİRE, TORBALI, URLA, BEYDAĞ, BUCA, KONAK, MENDERES, BALÇOVA, ÇİĞLİ, GAZİEMİR, NARLIDERE, GÜZELBAHÇE, BAYRAKLI, KARABAĞLAR, İZMİR/MERKEZ

İlana son başvuru tarihi 24 Ağustos 2016 olarak belirtilmiştir. Bu ilan İŞKUR işbirliği hazırlanmıştır ve tüm başvuru işlemleri İŞKUR il müdürlüklerinden ya da İŞKUR resmi web sayfasından yürütülecektir. Daha fazla bilgiyi İŞKUR’dan alabilirsiniz.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.