Eczacıbaşı Çok Sayıda Personel Alıyor

ECZACIBAŞI, bünyesinde görevlendirilmek üzere 2017 yılı Şubat ayının son gününde personel alım ilanını yayınladı. Farklı kadrolarda görev yapacak olan personeller arasında deneyimli veye deneyimsiz personel alımları yapılacaktır.

Eczacıbaşı personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar arasından Hemşire pozisyonuna başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu olmaları gerekiyor. Personel alımlarına Engelli adaylarında başvuruları kabul edilecektir. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

İnsan Kaynakları Yöneticisi, Bilgi Teknolojileri Uzmanı, Bakım Uzman Yardımcısı, Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı, İş Uygulamaları Uzmanı, Bütçe Planlama Sorumlu Uzmanı, Kurumsal Uygulamalar Sorumlu Uzmanı, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Satış Sorumlusu, Hemşire Ürün Yöneticisi, Ticari Pazarlama Sorumlusu, Pazarlama Hizmetleri Sorumlusu, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, Muhasebe ve Sosyal İşler Sorumlusu, Bölüm Asistanı (engelli), Teşhir Tanıtım Sorumlusu, Uzman Tasarımcı, Mekanik Bakım Ustası, Üretim Teknisyeni ve farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Hemşire kadrosu için en az lise mezunu olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, B sınıfı ehliyetli olmak, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Alım yapılacak ilde ikamet eden ve pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Eskişehir, Adana, Kocaeli, İzmir, Diyarbakır, Bursa, Manisa, Yalova ve Samsun’dan personel alımları yapılacaktır.

Eczacıbaşı Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/eczacibasi-holding-is-ilanlari-c1026-p281/#tblFirmaIlanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir