D&R Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor

D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş, bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı personel alım ilanını yayınlayan D&R personel alımına kimler başvurabilir?

Mağazacılık (Ticaret) sektöründe görev yapmak üzere ilana başvuru yapacak olan adayların firma tarafından pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor. D&R personel alımlarına Engelli adaylar içinde başvuru yapılacaktır.

ALINACAK PERSONEL:

Kasa Elemanı, Mağaza Yönetici Yardımcısı, Satış Temsilcisi, Lojistik Elemanı, Engelli Personel ve farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Adana, Sivas, Konya, Antalya, Tekirdağ, Eskişehir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Sivas, Isparta, Yalova, Gaziantep, Rize, Samsun, Giresun, Muğla, Mersin, Çorum, Erzurum, Erzincan ve Diyarbakır olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, Dinamik ve güleryüzlü olmak, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Ürün kategorilerimiz ve mağaza konseptimize ilgi duyan, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Alım yapılacak ilde ikamet etmek şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

D&R Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/dr-dogan-muzik-kitap-magazacilik-pazarlama-a-s-is-ilanlari?firma=19644&frm=15853 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir