Doğuş Otomotiv Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

18 Haziran 2016 Cumartesi, 16:23

Doğuş Otomotiv Türkiye Geneli personel alımına devam ediyor.Türkiye’nin en büyük ve en küçük illerinde alım yapacak olan Doğuş Otomotiv geçtiğimiz yıllardaki alımlarına benzer bir şekilde alımlarına devam edecektir. Birçok kişiyi işe almış olan Doğuş Otomotiv yeni alımlarına ise imza atmaya devam edecektir. Bu konularla ilgili olarak birçok kişiye iş vermiş olan Doğuş Otomotiv kendi sektöründe bir numara olması sebebi ile de her zaman tecrübeli insanları işe almıştır.Doğuş Otomotiv Türkiye Geneli Personel Alımı 2016  yılında çok fazla alım yapacaktır. Doğuş Otomotiv’in şu an için insan kaynakları işe alım sayfasında 185 adet farklı ilan vardır. Bu nedenle alımlarını takip etmek ve bu alımlardan haberdar olmak sizin için daha iyi olacaktır. Bir diğer yandan şuanda Doğuş Otomotiv için verilmiş olan ilanlar arasında en çok dikkat çeken ise Türkiye genelinde olmasıdır.


ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR


-Genel Başvuru
-Belirli Süreli Müşteri Danışmanı
-Servis Danışmanı,
-Oto Kuaför Sorumlusu,

-Mekanik Teknisyen,

-Servis Müdürü,

-Satış Danışmanı,

-Satış Müdürü,

-2. El Satış Yetkilisi,

-Servis Şefi,

-Garanti Uzmanı,

-Randevu Sorumlusu,
-Personel Sorumlusu.Doğuş Otomotiv Türkiye Geneli Personel Alımı 2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz. 

http://www.dogusotomotiv.com.tr/tr/insan-kaynaklari/genel-basvuru/acik-pozisyonlar.aspx

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.