Doğan Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

08 Nisan 2015 Çarşamba, 20:35

Doğan Holding Personel AlımlarıDoğan Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin büyük Holdingleri arasında yer alan Doğan Holding yeni yılda birçok personel eleman alımı yapacaktır. Kendi bünyesine barındırdığı birçok şirketi ile binlerce kişiye iş istihdamı sağlayan Doğan Holding özellikle medya grubu ile karşımıza çok sık gelmektedir. Kanal D, CNN, Hürriyet, Posta ve daha birçok yayın kuruluşu ile karşımızda yer alan Doğan Holding neredeyse tüm sektörlerine yeni eleman alımları yapmayı hedeflemektedir.

Doğan Holding personel alımı iş ilanları 2015 de bu alımlarını birçok kişi ile yapacak olup her an yeni ilanlar oluşturabilir. Özellikle büyük bir holding olması sebebi ile asla eleman eksiği ile çalışamaz. Bu sebepten dolayı da en ufak bir pozisyonda bile çıkış yapılsa hemen yerini doldurmak için alımlarını açacaktır. Tüm Türkiye’de alımlarını yapan Doğan Holding, şuan ki ilanlarını sadece İstanbul için vermiştir.

Doğan Holding personel alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi isterseniz beraber bakalım.

– EDİTÖR,
– BÜTÇE VE RAPORLAMA SORUMLUSU,
– PROGRAM SORUMLUSU,
– MEKANİK TEKNİSYENİ,
– ÜST DÜZEY YÖNETİCİ SEKRETERİ.

Doğan Holding personel alımı iş ilanları 2015 için bu pozisyonlar için verilmiş olup, daha birçok ilanda verilecektir. Bu ilanları güncel olarak internet sitemizden takip edebilir ve bizlerden bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz link adresinden yararlanabilirsiniz.

Doğan Holding Personel Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.