Dinçer Lojistik Genel Başvuruları 2016

24 Haziran 2016 Cuma, 13:04
Dinçer Lojistik Genel Başvuruları 2016

Lojistik sektöründe öncü firmalardan olan Dinçer Lojistik genel başvurular arasından personel alıyor.Dinçer Lojistik personel alımı gerçekleştirecek.

Lojistik sektöründe öncü ve kurumsal firmalardan olan Dinçer Lojistik, genel başvuru açtı. Gelen alımlar arasından uygun olan adayları açık pozisyonlara yerleştirecek olan Dinçer Lojistik alanında ünlü bir kurum. İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Samsun, Trabzon, Kayseri, Diyarbakır’da hizmet veren Dinçer Lojistik genel merkezi Kocaeli’nde bulunuyor. Dinçer Lojistik, kendi resmi sitesinin insan kaynakları sayfasında yayınlamış olduğu genel başvuru ilanı ile  alım yapacağını duyurdu. 

2003 yılında kurulan Dinçer Lojistik, Kimyasal ve Tehlikeli Kimyasal Madde sektörü başta olmak üzere Boya, İnşaat, Madeni Yağ, Endüstriyel Ürünler, Ambalaj ve Kâğıt sektörlerinin ulusal ve uluslararası ölçekte öncü firmalarına yurt içinde kontrat lojistiği hizmeti sunmaktadır. 

Tehlikeli Madde Lojistiğinde Türkiye’de ilk akla gelen isim olan Dinçer Lojistik, stratejik biçimde tasarlanmış 1 merkezi ve 8 bölgesel transfer merkezi, sistemine kayıtlı 15.000 adet araç protföyü, ADR standartlarına uygun şekilde donatılmış 250 adetlik öz mal & sözleşmeli araç filosu ve SRC5 eğitimli sürücü kadrosu, yıllık 75.500 sefer sayısı, 35.000 uğrama noktası ile müşterilerine uluslararası standartlarda ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.  

Dinçer Lojistik Genel Başvuru
İlanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.dincerlojistik.com.tr/default.asp?LanguageID=1

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.