Denizbank Personel Alımı 2014

06 Ekim 2014 Pazartesi, 23:33
Denizbank Personel Alımı 2014

Denizbank Personel Eleman Alımları

Denizbank Personel Alımı 2014

Denizbank Türkiye’nin en prestijli bankalarından birisinin yanında ayın zamanda personel alımları bakımından da çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Bugün personel olarak girmek isteyen birçok kişiye kapısını açan Denizbank personel alımı 2014 yılı içinde hazırlıklar yapmaktadır. Şuanda ciddi bir şekilde Denizbank’ın alımlarını araştıran insanlar buraya girebilmek adına neredeyse birbirileri ile yarışıyorlar. Geçtiğimiz senelerde de alımlarını yapan Denizbank öncelikli olarak müşterilerine iyi davranan ve müşterilerinin sorunlarına tam odaklanmış olan elemanları almayı tercih etmektedir. Bu nedenle de çok ciddi bir eleme sürecine giren bankamıza eğer girmek isterseniz sizlerde ciddi bir şekilde çalışmalı ve hak etmelisiniz. Aksi halde Denizbank’ta çalışmanız mümkün olmayacaktır. Denizbank personel alımı 2014 yılı içerisinde gerçekleştirmesinin ardından aynı zamanda bir sonraki yıl içerisinde alımlarını da yapacaktır. Şuanda kendi internet sitesinden yayınladığı bazı kuralları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Aksi halde bu kurallara uymayan hiçbir kimse bankada çalışması mümkün olmayacaktır. İyi bir bankada kariyer yapmak ve kendi dosyasında iyi bir referans sağlamak isteyenlerin ilk sırada tercih etmekte olduğu bu bankada çalışmakta bir o kadar zevkli olacaktır. Fakat isterseniz öncelikle Denizbank’ın personel alımları hakkında sizlere biraz bilgi verelim. Bu bilgiler ışığında başvurmanız ve beklemeniz daha doğru olacaktır. Hem bu başvuruya uygun olup olmadığınızı hem de başvuru sonrasında neler yapacağınızı bilmelisiniz.

İŞE ALIM SÜRECİ

İşe alım süreci içerisinde personellerine 2 farklı sınav uygulayan Denizbank yazılı sınav ve grup çalışması olmak üzere iki farklı prosedür uygulamaktadır. 

Deneyimsiz elemanları için; hiçbir bilgi gerektirmeyen Genel Yetenek Sınavı yapılacak olup, bu sınav içerisinde Sayısal, Sözel, Analitik ve Dikkat gibi bazı becerilerinin ölçümleri yapılacaktır. Daha sonrasında ise grup çalışmalarına katılmaları istenecek ve buralarda personel gözlemlenecektir. İngilizce bilgisi gerektiren pozisyonlar içinse Zaman Yapısı (Structure), Kelime Bilgisi (Vocabulary), Okuma (Reading), Tercüme (Translation) gibi bazı başlıklarda değerlendirmeler yapılacak ve en son olarak ise video mülakat yapılacaktır. 

Deneyimli elemanlar için; herhangi bir sınav uygulanmaz. Bu konumdaki personeller için sadece bölge ve şube müdürlüklerinde mülakatlar yapılmaktadır. Mülakat sonuçlarına göre personel işe alınır ya da alınmaz.

TERFİ

Terfi için kesin bir şey söylemek doğru olmaz ancak; her pozisyon için oluşturulmuş farklı haritalar bulunmaktadır. Çalışmalarına göre personelini değerlendiren Denizbank terfi verebiliyor. Bu nedenle de personelini çok iyi bir şekilde çalışmaya motive ediyor ve çalışanlarının daha hırslı olmasını sağlayabiliyor. DenizBank kariyer planı “Asistan” unvanından başlayarak “Uzman Yardımcısı”, “Uzman”, “Yetkili”, “Yönetmen” ve Müdür ve üstü unvanlar şeklinde devam etmektedir.

ÜCRET VE ÖDÜL SİSTEMİ

Ücret sistemine göre çalışanlarının maaşlarının yanında aynı zamanda yemek ve yan ödemelerde verilmektedir. Ücretin artması da yine banka içerisinde personelin yapacağı işler ve göstereceği performansa göre değişmektedir. Aynı zamanda bankacılık sektörünün de içinde bulunduğu bu piyasadaki maaşlarda herhangi bir artış olursa, aynı şekilde Denizbank’ta bu artışları gerçekleştirmektedir.


Ödül sistemine baktığımız zaman ise personelinin belirlenen hedeflere ulaşması ve istenilenleri yerine getirmesi durumunda ödül sistemi devreye girmekte ve çalışanlara ekstra ücret ödenmektedir. Özellikle satış ekiplerine özel primler uygulayan Denizbank, eğer isterse fazladan maaş ikramiyesini artırabilir. 

Denizbank Personel Alımı 2014 yılında devam ettirdiği gibi, aynı zamanda sosyal ve yan haklarını da personeline vermeye devam etmektedir. Personeline birçok avantaj sağlayan banka özel günlerde yaptığı kutlamalar ve bazı verdiği haklar ile 1. Dereceden yakın akrabalarına özel sigorta ve sağlık poliçesi bulundurmaktadır. Bu sebeple Denizbank içerisinde çalışan kişilerin sadece kendileri değil aynı zamanda yakınları da güvence altında bulunmaktadır. 

Bu güzel çalışma olanaklarından sonra Denizbank bünyesinde çalışmak isteyenler bankanın başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.

Denizbank personel alımı ilanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum

  1. coskun

    8 Ekim 2014 at 13:03

    Insanlarin sizi secme nedeni issizlik baska birsey degil.ayrica zaten girecek kisiler belli

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.