D Marina İşletmeciliği Personel Alımı 2016

07 Haziran 2016 Salı, 13:14

D Marina personel alımı gerçekleştirecek.

Marinacılık ve yatçılık sektörünün önde gelen işletmesi D Marin, açmış olduğu genel başvuru ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Bir Doğuş Grubu şirketi olan D-Marin, marinaların tasarımı ve faaliyetlerinde bir standart oluşturmak üzere kurulmuş bir şirket. Grup, marinacılık ve yatçılık endüstrisini yüksek gelişim potansiyeli olan alanlar olarak görmektedir. D-Marin; İyon, Ege ve Adriyatik denizlerindeki benzersiz 11 marinasıyla, Doğu Akdeniz Çanağı’ nın en büyük marina zincirlerinden biri olarak rekreasyonel yatçılığı teşvik etmekte, sunduğu altyapısıyla doğal su yollarına erişim sağlamakta ve ekonomik olarak da yerel istihdama ve büyümeye hizmet eden sürdürülebilir faaliyetler göstermektedir. Grup, faaliyetlerine D-Marin Turgutreis ile 2003 yılında başlamış, 2009 yılında D-Marin Didim ve 2010 yılında da D-Marin Göcek ile Türkiye’deki marina ağını genişletmiştir.
D-Marin, 2009 yılında yurtdışına açılarak Šibenik’ te bulunan D-Marin Mandalina ile Hırvatistan’da faaliyetlerine başlamıştır. Nisan 2012’de Hırvatistan’ın en büyük marinası D-Marin Dalmacija ve butik marinası D-Marin Borik gruba dahil olmuştur.  D Marin vermiş olduğu ilan ile genel başvurular arasından uygun olan adayları personel olarak açık pozisyonlara yerleştirecek. 

GENEL ŞARTLAR

-Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
-Çok iyi derecede İngilizce bilen,
-MS Office uygulamalarına hakim,
-Çözüm ve müşteri odaklı,
-İletişimi güçlü, güleryüzlü ve takım çalışmasına yatkın,
-Deneyimli, deneyimsiz.
 
D Marina İşletmeciliği Personel Alımı 2016 ilanı için aşağıdaki bağlantı linkine tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 
http://www.kariyer.net/is-ilani/d-marina-isletmeciligi-turizm-ve-yonetim-hizm-a-genel-basvuru-996131


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.