Coşkunöz Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

08 Temmuz 2015 Çarşamba, 22:20

Coşkunöz Holding Personel Alımları

Coşkunöz Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Çoşkunöz Holding çok bilinmeyen holdingler arasında yer alsa da bünyesinde barındırdığı birçok marka ile Türkiye’de geniş çaplı ticaret yapmaktadır. 2015 yılında alımlarını devam ettiren ve her geçen gün artıran Çoşkunöz Holding yeni yılda da alımlarına devam edecektir. Özellikle alım yapmak istediği kişilerin kaliteli ve kalifiye eleman olmasını istemektedir. Bu sebepten dolayı da işe alım sürecinde çok ciddi bir tarama faaliyeti yapmaktadır.

Çoşkunöz Holding personel alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; şuanda internet üzerinde 15’e yakın ilan bulunmaktadır. İlanlarını her geçen gün yenileyen ve yenilerini ekleyen Çoşkunöz Holding yeni alımlar için ilanlarını da yenilemektedir.

Çoşkunöz Holding personel alımı iş ilanları 2015 için aşağıdaki yazdığımız ilanlar öncelikli olarak verilmiştir.

– GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
– PRES OPERATÖRÜ,
– TIR ŞOFÖRÜ,
– GENEL BAŞVURU,
– ÜRETİM İŞÇİSİ,
– TASARIM SORUMLUSU.

Çoşkunöz Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılı içerisinde bunlarla yapılacak olup bunların haricinde de elbette birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların en güncel hallerini takip eden internet sitemize günlük olarak girebilir ve güncel ilan listelerini kontrol edebilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detayları hakkında bilgi edinmek, diğer ilanları incelemek ve diğer ilanlarla birlikte yukarıda yer alan tüm ilanlara başvuruda bulunmak için aşağıda vediğimiz link adresimizi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/coskunoz-holding-is-ilanlari-c3145-p23568/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.