ÇİMTAŞ En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Çelik Montaj İmalat sektörlerinde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu olmaları gerekiyor. İlana başvuru yapacak olan adaylar için öğrenim durumları haricinde farklı şartlara da sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Kaynak İnspektörü, Süreç İyileştirme Teknikeri, Pres Operatörü, İmalat Mühendisi, Kalite Kontrol Mühendisi, Yan Sanayi Mühendisi, Metot Mühendisi, Kalite Kontrol Müdür Yardımcısı, İSG ve Çevre Şefi, Şirket Avukatı, Kalite Güvence Teknikeri pozisyonlarında personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Deneyimli/deneyimsiz olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek, Bursa’da ikamet ediyor olmak ve Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ÇİMTAŞ Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/cimtas-is-ilanlari-c1234-p2557/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir