Çeşitli Firmalara Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Kasiyer Alınıyor

Başta, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Trabzon, Yozgat, Konya, Kocaeli, Denizli, Ordu, Sakarya ve Sivas olmak üzere Türkiye genelinde çok sayıda Kasiyer pozisyonunda personel alımları yapılacaktır.

Farklı sektörlerde bulunan firmaların Kasiyer pozisyonunda personel alımına başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor. İlana dair tüm detaylar şöyle;

ALINACAK PERSONEL:

Kasiyer alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, Dikkatli, Dinamik ve enerjisi yüksek, Güler yüzlü, Dış görünüşüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Bay veya bayan olmak, Alım yapılacak ilde ikamet etmek şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI FİRMALAR:

Flo Mağazacılık, Migros, Bonfilet Et Sanayi, Evidea, Carrefoursa, Beğendik, Ziylan Mağazacılık ve farklı firmalara Kasiyer alımı yapılacaktır.

Kasiyer Alım İlanına Başvurular; her pozisyon için farklı verilmiştir.

Kasiyer Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/kasiyer-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir