Çeşitli Firmalara En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Grafiker Alınıyor

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Bursa ve Tekirdağ olmak üzere neredeyse Türkiye genelinden personel alımı yapılacaktır.

Grafik Tasarımcı pozisyonunda görev yapacak olan personellerin firmalara tarafından belirlenen genel ve özel şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Grafiker ve Kurumsal İletişim Uzmanı, Grafik ve Web Tasarım Eğitmeni, Tasarım Uzmanı, Grafik Dizaynır ve Desinatör, Grafik Tasarım Sorumlusu, Deneyimli Grafiker ve farklı personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Hayal gücü kuvvetli, Tasarım ve uygulama yönü güçlü, Sosyal Medyayı aktif kullanan, Fotoraf bilgsi olan, Gerektiğinde şirketin kendi bünyesinde bulunan diğer şubelere de destek verebilecek, Takım çalışmalarında uyumlu, İstenilen programlara hakim ve aktif kullanabilen, Grafik sanatı ile ilgili bilgiye sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Tekirdağ, Denizli, Diyarbakır, Bolu, Rize, Samsun, Sivas, Isparta, Eskişehir, Yalova, Giresun, Mersin, Hatay, Aydın, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Edirne ve Muğla olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır.

Grafik Tasarımcı Alım İlanı Başvuruları; her ilan için farklı verilmiştir.

Grafik Tasarımcı Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/grafik-tasarimcisi-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir