Çeşitli Firmalara Editör Alımı Yapılıyor

Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere farklı illerde bulunan firmaların bünyesinde görevlendirilmek üzere EDİTÖR alımı yapılacaktır.

Editör alım ilanına başvuru yapacak olan adayların Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları şartı aranıyor. Peki Editör alım ilanına kimler başvurabilir?

ALINACAK PERSONEL:

Editör, Editör Asistanı, Editör ve Branş Öğretmeni, Gece Editörü, Sosyal Medya Uzmanı, Sosyal Medya Uzman Yardımcısı, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İçerik Uzmanı, Editör Yardımcısı, Senarist-Senaryo Yazarı, Muhabiri ve Metin Yazarı pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, Antalya, KKTC ve Bursa’dan personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI FİRMALAR:

Okyanus Basım Yayın, Netbu Medya, Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş, Koçak Şirketler Grubu, Rixos Merkez Ofis, Bilfen Eğitim Kurumları ve farklı firmalar için Editör alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Düzenli ve titiz olmak, Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Türkçe’yi doğru ve etkili kullanabilen, yazım ve dilbilgisine hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Gündemi sürekli takip edecek ve gündem yaratacak, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartlarına sahip personel alımları yapılacak.

EDİTÖR Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/editor-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir