Çelebi Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

19 Ocak 2016 Salı, 22:41
Çelebi Holding Personel Alımı İş İlanları 2016

Büyük holdingler arasında yer alan Çelebi Holding 2016 yılında birçok kişiye iş vermek için hazırlanıyor.

Büyük holdingler arasında yer alan Çelebi Holding 2016 yılında birçok kişiye iş vermek için hazırlanıyor. Özellikle alımlarında birden fazla kişiyi işe alacak olan Çelebi Holding alımları ile de farklı pozisyonlarda iş istihdam etmeye devam ediyor. Kendi bünyesinde barındırdığı birçok marka için de alım yapacak olan Çelebi Holding bu alımları ile ilgili olarak bilgileri de ilerleyen zamanlarda vermeye devam edecektir.

Çelebi Holding personel alımı iş ilanları 2016 yılında kaç kişi için daha verilecek bilinmiyor ancak; şuan internet üzerinde 5’e yakın ilan bulunmaktadır. Bu ilanların büyük bir kısmı için alımlarına başlayan Çelebi Holding ilerleyen zamanlarda yenilerini eklemeye de devam edecektir.

Çelebi Holding personel alımı iş ilanları 2016 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye baktığımız zaman karşımıza şunlar gelmektedir.

– Yolcu Hizmetleri ve Harekat Memurları,
– Teknik ve İdari İşler Şefi,
– Teknik Müdür,
– Yolcu Hizmetleri ve Harekat Memurları(ANTALYA).

Çelebi Holding personel alımı iş ilanları 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunların haricinde bir ilan bulunmamaktadır. İlanlar hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler internet sitemizi takip edebilirler. Çelebi Holding personel alımı iş ilanları ilerleyen zamanlarda da yakında yeni ilanlar eklemeye devam edecektir. Yukarıda yer alan ilanlar hakkında bilgi sahibi olmak ve bu ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz de aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/celebi-holding-is-ilanlari-c1314-p3436Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.